Perşembe, Ekim 22, 2020
Ana Sayfa İncelemeler Steam Düşük Bütçeli Oyun Önerileri

Steam Düşük Bütçeli Oyun Önerileri

Ucuz olsun güzel olsun dediğimiz oyunlar ararız hep. Hem cebinizi yakmayacak hem de oynarken zevk alabileceğiniz oyunları derledik. 

1-Lucius 

Gerilim ve bulmaca oyunlarını sevenler için ideal bir seçim olabilir. 

Şeytanın oğlu olan Lucius. 6.yaş gününde, gerçek babasının ondan istediği kurbanları öldürmeye başlar ve ölüm zincirleri bir bir başlar.Bu olayı çözmek için dedektif evi ziyaret eder.Tabi kimse küçük bir çocuktan şüphelenecek değil.

Oyun TPS kamerayla hazırlanmış olup ve oyun boyunca Lucius adlı küçük karakterimizi kontrol ediyoruz. 

Kurbanları öldürmek için belirli bulmacaları çözmemiz gerekiyor ve bu karanlık oyuna birazda olsa renk katıyor. 

Steam Fiyatı: 18 TL

2-Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered 

Film tadında bir oyun serüveni arayanlara gelsin. Sürükleyici olmasının üzerine size her saniye acaba ne olacak? sorusunu sorduracak.

Oyun New York’ta ufak bir kafeteryada başlıyor. Lucas Kane adlı karakterimiz kaferterya tuvaletinde kendi kontrol edemediği bir güç tarafından bir cinayet işler.Bu cinayetten sonra kendisini karanlık bir kabusun içinde bulmaya başlar. Dedektiflerimiz Carla Valenti ve Tyler Miles bu olayı aydınlatmak için çalışmalara başlarlar.

Olayları 3 farklı karakterimizin gözünden oynuyorsunuz.

Karakterlerin konuşmaları,müzikler,atmosferler bu oyuna ayrıca bir tat katıyor.

Steam Fiyatı: 18 TL

3-Papers, Please

Çerezlik oyun olsun ama güzel olsun mu dediniz buyurun sizi böyle alalım.

Dikkatli olmak en önemli kural.

1982 yılında,Arstotzka isimli ülkede çalışan bir vize memurunu canlandırıyoruz. Arstotzka’ya bazı nedenlerle (çalışmak,seyahat,yaşamak,kaçakçılık) gelmek isteyenlerin belge kontrollerini yapıyoruz. Yeri geliyor gözden kaçmış olan suçluları etkisiz hale getirmemiz gerekiyor.

Tabi gel zaman git zaman karşınıza EZIC adında bir gizli örgüt çıkıyor.Sizden birtakım kişileri sorgusuz sualsiz geçirmenizi bazı kişileri ise belgeleri tam dahil olsa bile geçirmemenizi istiyor.Tüm seçim tamamen sizin elinizde.Şirket sahipleri gelip sizlere ben eleman arıyorum buyurun kartım eğer iş arayan olursa vermeniz için kartvizitini bırakıyor.Oyunda dürüst ve ahlaklı olmak tamamen sizin elinizde.İsterseniz rüşvet yersiniz yada tüm işinizi doğru yapıp ilerleyebilirsiniz.Tabi bunlarla iş bitmiyor.Oyunda eşimiz,oğlumuz ve kayınvalidemiz bulunuyor.Isınma,yiyecek,sağlık,ev kirası gibi ödemeler ile hem kendi yaşantımızı hem de ailemizin yaşantısını sürdürmemiz gerekiyor.

Oynanışın ilerleyişi hikayenize etki ediyor.Sizin hayatınızın nasıl sonlanacağı kısacası sizin elinizde oluyor.

Steam Fiyatı: 18 TL

4- Beat Cop

Canın cehennem dostum! yooo

Evet geldik sokaklarında çetecilik oynandığı bir elimizde donat diğer elimizde filtre kahve ile görev aldığımız sokağın kontrolüne

Jack Kelly isimli bir karakteri canlandırıyoruz. Yeni işe başlamış ve amirimizin söylediklerini uygulamamız gerekiyor.Park cezaları,far kontrolü,tekerlek kontrolü,hırsızlık,uyuşturucu kaçakçıları,hayat kadınları,eylemciler gibi işten işte koşuyoruz.Bizim kontrolümüze sunulan sokakta yapılan her suça bizim bakmamız gerekiyor.

Tabi işimizi ne kadar doğru yapsak da bizimle ortaklık kurmak isteyen çeteler ve mafyalar üstümüze çullanıyor.İster tarafsız kalıp, ister istediğimiz taraf için çalışabiliyoruz.Oyunda not defterimiz bulunuyor. Not defterimizde amirimizden aldığımız günlük görevlerimiz bulunuyor.Kestiğimiz her ceza bize ekstra para olarak geri dönüyor. Birde ”hey dostum arabamı çekme al şu 50 doları benden bir kahve iç” diyen vatandaşlarımız var. Oyunda nasıl bir polis rolü canlandırmak istiyorsanız o yolda ilerliyorsunuz. Piksel grafikleri bile oyunu oynarken size ufak ufak daha tatlı gelmeye başlıyor.

Steam Fiyatı: 24 TL

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

İşte Beklenilen Oyun Geliyor… ”Cyberpunk 2077”

Evet arkadaşlar sözünü ettiğimiz beklediğimiz Cyberpunk 2077 sonunda geliyor.. CD PROJEKT RED 'in geliştirdiği CyberPunk 2077 eylül ayında bizlerle olacak.

Tank Mechanic Simulator

Simülatör sevdalılarını şöyle bi alalım. Tank Mechanic Simulator II. Dünya Savaşı tankları ile haşir neşir olacağınız bir...

Steam Düşük Bütçeli Oyun Önerileri

Ucuz olsun güzel olsun dediğimiz oyunlar ararız hep. Hem cebinizi yakmayacak hem de oynarken zevk alabileceğiniz oyunları derledik. 

Teknolojik Ürün Fiyatları – Amerika vs Türkiye

Doların hızla artışı, artan vergiler, düşen alım gücü. Teknolojik ürünlerle içli dışlı olan bizler için ürünlere üst üste gelen zamlar oldukça üzücü...

Recent Comments